Strona klasy IV b Tekstowa podstrona

Nowy rok szkolny czas zacząć!

Uczniowie klasy IVb znają się nie od dziś. Razem tworzą zgraną grupę już od kilku lat. W klasie czwartej czekają ich nowe wyzwania edukacyjne, nowe przeżycia i emocje związane z uczestnictwem w wydarzeniach szkolnych i klasowych. Trzymam kciuki za sukcesy moich uczniów i życzę im wytrwałości w wypełnianiu szkolnych obowiązków, a także wielu radosnych chwil w kręgu szkolnych przyjaciół!

Wychowawczyni klasy IVb

Wycieczka do kina

Z okazji Dnia Chłopaka klasa IVb, wspólnie z uczniami klasy IVa i V, wybrała się na wycieczkę do Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach na film animowany pod tytułem „Mała Stopa”. Oglądając film, mieliśmy okazję na chwilę przenieść się do krainy śniegu, gdzie poznaliśmy sympatycznego, młodego Yeti o imieniu Migo. Główny bohater udając się w poszukiwanie ludzkiej cywilizacji, zadaje wiele ważnych, życiowych pytań i szuka na nie odpowiedzi. Sądząc po dobrych humorach uczestników wycieczki, zarówno film, jak i cały wyjazd, bardzo uczniom podobał się i dostarczył wszystkim pozytywnych emocji.