Klasa VIII

Zasady rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020

Drogi ósmoklsisto! Jeśli chcesz zapoznać się z zasadami rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2019/2020 kliknij ten link - menp.pdf . Ponadto warto zapoznać się z treścią listu pani minister Anny Zalewskiej skierowanego do was i waszych rodziców. Zamieszcamy go w wersji pdf - List_Minister_Edukacji_do_Rodzicow_w_wersji_pdf.pdf i MS Word - List_Minister_Edukacji_Narodowej_do_Rodzicow_w_wersji_word.docx. Prezentujemy również ulotkę o zasadach rekrutacji, która w wersji papierowej dotrze do waszych rąk wkrótce, a tymczasem możecie ją obejrzeć tutaj - Ulotka_dotyczaca_rekrutacji_do_szkol_ponadpodstawowych_i_ponadgimnazjalnych_na_rok_szkolny_2019-.pdf .
I na koniec tych ważnych informacji Komunikat MEN na temat rekrutacji na rok szkolny 2019-2020 w wersji MS Word - Komunikat_MEN_na_temat_rekrutacji_na_rok_szkolny_2019-2020_w_wersji_word.docx .

List Minister Edukacji Narodowej do rodziców i opiekunów uczniów klasy siódmej

Wybierz wygodniejszą dla Ciebie wersję - plik MS Word lub PDF.

List_Minister_Edukacji_Narodowej_do_rodzicow_i_opiekunow_uczniow_2018.05.18_w_wersji_doc..docx.docx

List_Minister_Edukacji_Narodowej_do_rodzicow_i_opiekunow_uczniow_2018.05.18_w_wersji_pdf.pdf

Skutki reformy edukacji.